Ramazan Bayramı Süresince Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan bayramı nedeniyle bütün gsm firmaları bedava internet kampanyası başlattı. Bedava internet kullanmak için her operatörün farklı yöntemleri vardır. Bazı firmalar otomatik hediye internet verirken bazıları ise uygulama üzerinden vermektedir.

Bedava İnternet GB Nasıl Alınır

Turkcell Bedava İnternet

Her ramazan bayramında olduğu gibi bu senede Turkcell hediye internet veriyor. Ramazan bayramı boyunca kullanabileceğiniz 1 GB interneti almak için Turkcell Digital Operatör uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı indirip bedava internet alabilirsiniz.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttech.android.onlineislem&hl=tr
İos : https://apps.apple.com/tr/app/dijital-operat%C3%B6r/id335162906?l=tr

Vodafone Bedava İnternet

Ramazan bayramı nedeniyle Vodafone bütün üyelerine 1 GB internet hediye etmektedir. Bedava internetinizi kullanmak için Vodafone yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bunun yanında hediye çarkını çevirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan yanımda uygulamasını indirebilirsiniz.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis&hl=tr
İos : https://apps.apple.com/tr/app/vodafone-yan%C4%B1mda/id489845659?l=tr

Türk Telekom Bedava İnternet

En çok internet veren firmalardan birisi olan Türk Telekom bu bayramda kullanıcılarına 1 GB internet hediye etmektedir. Herhangi bir işlem yapmadan bütün kullanıcılarına internet yüklenecektir.

Bimcell Bedava İnternet

Bimcell ramazan bayramı nedeniyle 1 gb ücretsiz internet vermektedir. Ayrınca ramazan bayramı boyunca Bimcell üyeleri arasında konuşma bedavadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.