Rami Malek’in yeni filminden ilk görüntüler!

İngiliz – Amerikan ortak yapımı “Bohemian Rhapsody” filminden ilk görüntüler geldi. Biyografi, dram, müzikal türündeki filmde Queen’in dünya çapında efsane üne sahip solisti Freddie Mercury‘i, son zamanların dilden düşmeyen ismi Rami Malek canlandıracak.

Rami Malek’in yanı sıra Joseph Mazzello, Allen Leech, Ben Hardy ve Gwilym Lee gibi isimlerin yer aldığı film, Queen grubunun ilk yıllarından itibaren şöhretin doruklarına ulaştıkları zamanları ve 1985’te Live Aid‘te verdikleri efsanevi konseri anlatacak.

Mr. Robot dizisindeki rolüyle Altın Küre’ye adaylığını koyan ve Emmy’de kazandığı “En İyi Drama Başrolü” ile şüphesiz ki 35 yaşındaki Malek, Freddie Mercury için oldukça uygun bir seçim oldu. Eleştirmenlerden de tam not alan Amerikalı aktör, hayranlarını ve Queen severlerini bir kez daha heyecanlandırdı.

Yönetmen koltuğunda Bryan Singer‘ın yer aldığı filmin başrolü için daha önce müzik kariyeri olan kişiler düşünülse de Rami Malek’de karar kılındı. Filmin senaryosunda ise, Maskeli Süvari’nin senaristi Justin Haythe, Her Şeyin Teorisi filminin senaryosunda imzası bulunan Anthony McCarten, Peter Morgan, Stephen J. Rivele, Christopher Wilkinson gibi isimlerin imzası bulunuyor.

2018 yılında, 25 Aralık’ta Amerika’da gösterilecek filmin, Türkiye’de ise 28 Aralık’ta vizyonda olması bekleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.