İrem Derici Acil’de!

Sesiyle milyonları büyülen şarkıcı İrem Derici, acile kaldırıldı. Geçtiğimiz günlerde sürekli kilo vermekte olduğu ve dolayısıyla birtakım sağlık sorunları yaşadığı magazinlerde haber olan şarkıcı apar topar acile taşındı. Derici’nin akşam program çekimi olduğu ancak yaşadığı sorun nedeniyle çekime gidemediği, hastaneye kaldırıldığı biliniyor.

Bir süredir Kanal D’de yayınlanan “İrem Derici’yle Eğlenmene Bak” adlı yarışma programının sunuculuğunu yapan ünlü pop şarkıcısı İrem Derici, eski sevgilisi Lider Şahin ile yeniden barışmıştı. Çekim öncesi bu akşam, Şahin’le buluşarak Sancaktepe’de bulunan stüdyoya birlikte gittiler.

Programın bu bölümünde katılım gösterecek Arto, Murat Güneş, Tuğçe Tayfur, Toprak Sağlam ve Hülya Polat gibi ünlü isimler, yarışmanın çekimi için hazırlanmış Derici’yi bekliyorlardı fakat çekimden hemen önce rahatsızlık yaşayan İrem Derici, programı iptal ederek hemen doktora götürüldü.

Bir anda güçsüzlük yaşayan ve kalbi sıkışan şarkıcı İrem Derici’nin yardımına, sevgilisi Şahin ve çekim ekibi koştu. Önceki haftalarda da, öğrenilenlere göre, Lider Şahin‘le ayrılık yaşayan Derici, aniden fenalaşmış ve çekimler iptal olmuştu.

Ünlü pop şarkıcısı ise, geçtiğimiz günlerde yaşadığı aşırı zayıflık sorunundan dolayı Nişantaşı’nda bulunan bir klinikte tedavi gördüğü haberleriyle gündeme gelmiş ve bu haberlere tepkili davranarak gerçekle alakası olmadığını ifade etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.