Şeyma Subaşı Eleştirileri Ti’ye Aldı

Acun Ilıcalı ile yaşadığı birliktelikle gündemden düşmeyen, Instagram fenomeni Şeyma Subaşı kendisine yapılan eleştirilere ironik cevaplar verdi. Instagram hesabı üzerinden Instagram story’de fotoğraflarını ve yazılarını paylaşan Subaşı, herkesi şoka soktu. Estetik yaptırdığı ve fotoğraflarının photoshoplu olduğuna dair sıkça eleştirilere maruz kalan güzel tasarımcı, çok şaşırtıcı ifadelerde bulundu. Sosyal medya üzerinden yaptığı bu paylaşımlarda kendisini hedef alan eleştiriler için noktayı koydu.

Acun Ilıcalı’yla sevgili olan Subaşı, bir yandan da evlilik hazırlıkları yapıyor. Ünlü iş adamıyla olan birlikteliği ile de çok sık gündem olan Şeyma Subaşı, hayran mesajları aldığı kadar da yoğun bir eleştiri yağmuruna tutulmakta. Aynı zamanda, moda tasarımcılığı yapan 27 yaşındaki Subaşı’nın Instagram hesabında yaklaşık 2 milyon takipçisi bulunmakta.

“Pardon unutmuşum. Dudaklarıma en son bir sene önce değilde her ay düzenli olarak dolgu yaptırıyorum.”, “Ya da dur botox, dolgu vardı…. Heh kaburgalarımı aldırdım, yağlarımı aldırdım hmmm bir deeee burnumu yaptırdım. Spor ve photoshop değildi sizi kandırmış olmayayım.” şeklinde mesajlar paylaşan Subaşı, bu eleştirilerden yorulduğu için böyle bir yolu seçerek, ironi kullanarak, bıkkınlığını dile getirdi.

Şu sıralar Çeşme’de tatil yapan Subaşı, güzel fiziğiyle de dikkatleri üzerine topluyor. Hesabında sıkça kombin, spor ağırlıklı gönderilen paylaşan tasarımcı aynı zamanca Acun Ilıcalı’dan olan kızı Melisa ile de geçirdiği vakitlere dair pek çok fotoğraf paylaşıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.