Tolgahan Sayışman Su Altında Eğitim Aldı

Siyah İnci dizisinde, Hande Erçel‘le paylaşacağı rolü Kenan için, eğitmenlerden dalış eğitimi alan Tolgahan Sayışman, sualtında rolüne hazırlanıyor.

Uzun süredir yeni dizi projesi Siyah İnci için rol hazırlıkları yapan Sayışman, tüple dalış yaptı. Eylül’de yayınlanacak dizid,e Kenan adında balıkçı karakterini Tolgahan Sayışman canlandırırken, Hazal karakteriyle de Hande Erçel’i izleyeceğiz. Küçük bir Ege kasabasında geçen dizinin çekimleri ise Antalya’da yapılacak.

Yeni dizinin ekibinde ise aşina olduğumuz pek çok yüz bulunuyor. Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal, Nurseli İdiz ve Burak Altay gibi oyuncuların bulunduğu dizi, bu yıl yeni sezonda izleyiciyle buluşacak.

 

Yönetmen koltuğunda Erol Özlevi’nin oturduğu, senaristliğinin ise Yekta Torun’un tarafından yapıldığı dizide, balıkçılık yapan bir genci canlandıracak olan Sayışman, su altında rol yapabilmek için koçlarla su altı eğitimi aldı. Bir hafta süresince İstanbul’da aldığı eğitimden sonra yakışıklı oyuncu, dizinin tanıtım çekimleri için Antalya’ya uçtu. Su altı eğitimine ise orada devam edeceği öğrenildi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.