Ücretsiz Maske Siparişini E Devlet Üzerinden Verebilirsiniz

Hükümet yetkilileri tarafından yapılan açıklamada vatandaşlara ücretsiz maske dağıtılacağı belirtilmişti. Epttavm üzerinden yapılan başvurularda zorluk yaşanması nedeniyle maske siparişleri E devlet üzerinden alınmaya başladı.

Nasıl Sipariş Verebilirim

Maske siparişini 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlarımız için veremezsiniz. Bu yaş grubu sokağa çıkma yasağında olduğundan maske dağıtımı yapılmayacaktır. Bu şartlara uyan her bir vatandaşa haftada 1 defa içerisinde 5 tane maske bulunan paketten verilecektir. Sipariş ekranına doğru bilgileri, adres ve telefon numaranızı girdiğinizden emin olmadan sipariş vermeyiniz. Sipariş verirken kendinizin dışında aile üyelerine de sipariş verebilirsiniz.

İstenilen Bilgiler

Sipariş ekranında sizden aşağıdaki bilgiler istenecektir.

Ad – Soyad,
TC kimlik numarası,
E Mail adresi (Mail adresiniz yoksa mail hesabı açmak için tıklayın)
Yaşadığınız İl ve İlçe,
Adres bilgileriniz,

Bunların yanında ailenizden birileri içinde maske siparişi verecekseniz onların da kimlik bilgileri gerekmektedir. Maske siparişi vermek için E Devlet sayfasındaki formu doldurmanız gerekmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sipariş işlemini yapabilirsiniz. Kargonuz ücretsiz olarak Ptt tarafından evinize gelecektir. Adres ve iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olmadan sipariş vermeyiniz. Her hafta 1 paket (5 adet) sipariş verebilirsiniz.

Maske Siparişi ver

 

Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Emin Moral Nisan 10, 2020

Evde kal turkiye

Fettah demir Nisan 11, 2020

4 aydır iş sizim hiç bir yardım almadım

Mehmet bozyiğit başı Nisan 15, 2020

Hiç yardım almadım

Erkan Çukurova Nisan 24, 2020

2aydır İşsizim kiraciyim

Mustafa candan Haziran 1, 2020

5aydir işsizim yardim gelmedi 1000tl sosyal destek icin