Ünlü Modele Gözaltında Striptiz Şoku!

Kolombiya’lı ünlü model Katherine Martinez, sarhoş olduğu bir anda polisler tarafından tutuklandı. Ünlü modelin gözaltı sırasında görevli polis memurları tarafından soyunmaya ve striptiz yapmaya zorlandığı video tüm dünyada yankı buldu. Modelin sarhoşluğunu fırsat bilen polislere tepki yağdı.

YouTube’da yayınlanan videoda görevliler, sarhoş modelden kıyafetlerini çıkarması ve dans etmesi yönünde talepte bulunuyor. Polisler, Cali’de çekildiği söylenen bu görüntülerde, modeli kelepçeleyip dans etmediği taktirde kelepçelerinden kurtulamayacağını söylüyorlar. Martinez ise tepkili davranarak polislere el hareketi yapıyor. Ancak sarhoş haldeki model, baskı altında üstündekileri çıkarıyor ve dans ediyor. Görüntülerin ortaya çıkmasından sonra ise yetkililer, Katherine Martinez’e karşı işlenen bu suçu kınadı.

 

Polisler Dava Edilebilir

Ünlü modelin memleketi olan Kolombiya’da basın ise, modelin sarhoşluğunu fırsat bilip, bu suçu işleyenlerin yargılanması gerektiğini ifade ediyor. 27 yaşındaki, bir çocuk annesi Katherine Martinez’in polis memurlarının yaptığı ahlaksız teklifi mecburen kabul ettiği bildiriliyor. Paylaşılan görüntüler sonrası Martinez’in bu ihlale karşı dava açması olası görülüyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.