Vatan Şaşmaz eski sevgilisi Filiz Aker tarafından öldürüldü!


Ekranların karizmatik sunucusu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş’taki bir otel odasında ölü bulundu. Herkesi şoke eden haber akşam 8 sularında paylaşıldı.

Vatan Şaşmaz’ın ölüm sebebi cinayet olarak açıklandı. Aynı zamanda katil kişinin intihar ettiği ifade edildi.

Verilen bilgilerde katilin, Vatan Şaşmaz’ın kadın bir arkadaşı olduğu öne sürüldü. Vatan Şaşmaz’ı 4 el ateş ederek öldüren kadın, daha sonra aynı silahla kendi kafasına sıkarak intihar etti. Şaşmaz’ı öldüren kişinin eski manken Filiz Aker olduğu öğrenildi.

Olay yeri inceleme raporlarına göre Filiz Aker, hedef aldığı Vatan Şaşmaz’ı sırtından 4 el ateş ederek silahıyla vuruyor. O sırada kaçmaya çalışan Şaşmaz ise olduğu yerde yığılıyor. Alınan bilgilerde Filiz Aker’in, yaklaşık bir aydır olayın gerçekleştiği otelde kaldığı da öğrenildi.

Olaya ilk olarak tanıklık eden otel çalışanı, Vatan Şaşmaz’ın cesedinin, çıkışın bir metre kadar uzağında olduğunu, intihar eden Filiz Aker’in bedeninin ise yatakta olduğunu belirtti. Yaşanan dehşetin ardından konuyla ilgili bir kişinin, polis tarafından göz altına alındığı öğrenildi.

2 yıldır evli oldukları bilinen Vatan Şaşmaz ve eşi Yasemin Adalı‘nın, 4 aylık bir de bebek bekledikleri öğrenildi. Kendisi İstanbul’a dönen vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı ise İskenderun uçağına bindi. Hamile eşe acı haber Tarsus’ta, ailesinin yanındayken gitti. Adalı’nın İstanbula gelmek üzere yola çıktığı öğrenildi.

 

Peki Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz kimdir?

Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974’te İstanbul’da doğdu. Memleketi ise Çanakkale olan Şaşmaz, eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Bölümü’nde aldı. Okulunu yarıda bıraktıktan sonra bir süre borsa sektöründe çalıştı. İlk olarak ekranlara çıkması ise, üniversitedeyken yaptığı fotomodellik ile başladı. Sonrasında çeşitli modellik işlerinde ve reklam filmlerinde yer aldı. Kendisinin yazdığı “Erkekler Kulübü” adlı bir programı Kanal 6’da sundu. En çok bilinen işlerinden “Çocuklar Duymasın” adlı dizide rol aldı. Daha sonra çeşitli pek çok sunuculuk işlerinde bulundu.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.