Adriana Lima: “Aşkı Seçtim”


Geçtiğimiz günlerde adını Türk yazar Metin Hara‘yla duyduğumuz Victoria’s Secret mankeni Adriana Lima, Instagram hesabından yeni sevgilisiyle olan fotoğrafını paylaştı. Daha öncesinde arkadaşım dediği Hara’nın hem Türkçe hem İngilizce yayınlanan yeni kitabı “Yol”un İngilizce versiyonu “Path” için yine hesabından paylaşım yapmıştı. Ünlü mankenin Hara ile ilişkisinin reklam anlaşması üzerine olduğu haberleri dolaşıyordu ancak güzel manken Metin Hara’yla birlikte olduğu bir fotoğrafını paylaşarak “I choose love” (Aşkı seçtim) dedi.

Milyonların gönlünde taht kurmuş güzel mankenin paylaşımına rağmen pek çok görüş bu ilişkinin bir PR çalışması olduğu yönünde. Metin Hara ise hesabında açık olarak bir şey paylaşmamasına karşın yeni aşkını ima eden bir resim paylaştı.

Birkaç gün öncesinde Türkiye’ye gelen ünlü manken, kısa bir tatil yaptığı dönemde Metin Hara’yla görülmüştü. İkilinin gece indiği arabadan Hara, Lima’nın elini tutarak mekana götürdüğü gözlerden kaçmadı. Dedikodular da o geceden sonra gündem olmuştu. Ayrıca ikili denize girerken de görüntülenmişti. Siyah bikinisiyle dikkat çeken manken Hara ile samimi pozlar verdi. Hara’nın güzel mankene sarılıp öptüğü karelere yansıdı. Lima ise son paylaştığı fotoğrafla tüm dedikoduları doğrulamış oldu. Daha önce pek çok kez Türkiye’ye gelen Lima, ilk olarak Acun Ilacalı’nın “Var Mısın? Yok Musun?” adlı programına konuk olmuş ve sempatik tavırlarıyla Türk seyircisinin gönlünü fethetmişti. Aradığı aşkı yeniden Türkiye’de bulan dünya güzeli mankenin Instagram hesabında yorumların büyük çoğunluğu, yeni gündemle beraber, yine Türk kullanıcılara ait.

Peki Metin Hara Kimdir?

1982, İstanbul doğumlu yazar Üsküdar Amerikan Koleji mezunudur. Fizyoterapist ünvanıyla mezun olan Metin Hara, işine farklı bir boyut katarak alternatif şifa yöntemleri ile yurt içinde ve yurt dışında pek çok tedavi uygulamakta, pek çok ülkede seminerler vermektedir. Kullandığı yöntemlerle binlerce insanın tedavisini yapan Metin Hara, tıp dünyasında da tartışılan bir isim haline gelmiştir. Sevginin ve düşünce gücünün etkisiyle tıbbın dahi çözemediği sorunlarda başarı gösterdiğini iddia eden Hara’nın, bu çalışmalar yönünde, insanı içindeki enerjiyi keşfetmeye çağıran ve bu enerjiyi nasıl kullanacağı hakkında yazdığı bir de “Yol” adlı yeni kitabı bulunmaktadır. Son olarak ise çıkardığı kitabının İngilizce çevirisi “Path” ile ve ünlü manken Adriana Lima’nın, Hara’nın kitabını Instagram hesabı üzerinden paylaşmasıyla gündem olmuştur.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.