Victoria’s Secret Show 2017’nin yeni melekleri!

Victoria’s Secret‘in her sene yaptığı model seçimine bu sene de birbirinden güzel modeller katıldı. Yılbaşı gecelerini süsleyen şov için hazırlıklar başladı. İlk olarak şovda yer alacak mankenlerin seçimleriyle başlayan hazırlıklar son sürat devam ediyor.

Dünyaca ünlü iç giyim ve güzellik markası Victoria’s Secret, herkesin heyecanla beklediği Victoria’s Secret Fashion Show 2017 için birbirinden güzel mankenler arasında eleme yapıyor. Tanıdık yüzlerin de olacağı şova, bu sene pek çok yeni isim katılacak. Adriana Lima, Candice Swanepoel, Lilly Aldridge gibi efsanelerin yanında Kendall Jenner, Gigi Hadid, Cara Delevigne gibi yeni nesil güzellerin de yer aldığı şovda, bu sene modellik ve mankenlik konusunda tecrübeli yeni yüzler göreceğiz.

Victoria’s Secret Angels seçimlerinde dünyaca ünlü güzeller Martha Hunt ve Jasmine Tookes da yer aldı. Jasmine Tooks, 2016’da Fantasy Bra için özel olarak seçilmişti.

Bu senenin şovu için seçmelere katılan isimler arasında Izabel Goulart, Alanna Arrington, Georgia Fowler, Liu Wen, Ming Xi, Maria Borges gibi Instagramda da sık gördüğümüz isimler yer aldı. Ayrıca Justin Bieber’ın eski sevgilisi ve Jenner – Hadid kardeşlerin yakın arkadaşı Hailey Baldwin de seçmelerde boy gösterdi.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Anonim Ağustos 24, 2017

Hepsi birbirinden güzel ??