Winona Ryder ve Keanu Revees yıllar sonra yeniden aynı filmde!

Sinema yapımlarında görmeyi en sevdiğimiz iki isim yeniden bir araya geliyor. 1999 yapımı Matrix filmindeki Neo rolüyle hafızalara kazınan Keanu Reeves ve ilk olarak Edward Makaseller‘de Johnny Depp’le birlikte görüp de vurulduğumuz Winona Ryder, yıllar sonra yeniden yeni bir yapımda buluşuyor.

Daha önce 1992’de Francis Ford Coppola’nın yönettiği korku filmi Dracula‘da ve 2006’da Richard Linklater’ın yönettiği animasyon ve suç türündeki filmi A Scanner Darkly’de birlikte oyanayan yıldız ikili tekrardan bir araya gelecekleri bir proje için anlaşma yaptı.

Herkesin çok sevdiği ve adını duyunca heyecanlandığı bu başarılı oyuncuların bir arada oynayacakları haberi sevinçle karşılandı. Ryder ve Reeves ikilisinin yeni projesi ise bir romantik komedi olacak. 11 yıldan sonra yeniden bir araya gelecek olan başarılı oyuncuların rol aldığı film Destination Wedding‘i, romantik ve komedi türündeki yapımların aranan ismi Victor Lenin yazıp, yönetiyor.

Daha önce iki kez farklı türlerdeki yapımlarda bir araya gelen Winona Ryder ve Keanu Reeves ikilisini ilk kez romantik bir yapımda, üçüncü filmleriyle bir arada göreceğiz.

Destination Wedding, katılacakları bir düğün için aynı otelde konaklayan, duygusal olarak incinmiş iki insanın, tüm garipliklere ve birbirlerini geri çevirmelerine rağmen aşka doğru olan çekimlerini konu edinecek.

Filmin yapımcısı Robert Jones ise film için, “Komedi karaktere ve gerçeğe oturtulduğunda hem komik hem de başarılı bir iş ortaya çıkıyor. Bu çerçevede baktığımızda Vic’in senaryosu uzun zamandır okuduğum en iyi şeylerden biri” açıklamalarında bulundu. Aldığımız güzel haberin üstüne sevincimizi arttıran bu açıklamayla birlikte, gelecek sene içinde izleme fırsatı bulacağımız film için heyecanla beklemedeyiz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.