Yeni dizi ‘Bizim Hikaye’nin yayınlanacağı tarih açıklandı!

Amerika dizisi “Shamless” uyarlaması dizi “Bizim Hikaye” ilk teaserı ile çok konuşulmuştu. Dizinin yayınlanan ilk tanıtımıyla izleyici, dizinin kötü bir uyarlamadan ibaret kalacağı düşüncesindeydi. Ancak yayınlanan ikinci fragmanla birlikte bu düşünceler biraz da olsa değişti.

Herkesin merakla beklediği yeni dizinin yayın tarihi netleşti. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizi, 14 Eylül Perşembe günü ilk bölümüyle ekranlarda olacak.

Uluslararası bir üne sahip “Utanmaz” dizisinin Türkiye versiyonunda, başrollerde Hazal Kaya (Fiona), Burak Deniz (Steve- Jimmy), Nesrin Cevadzade (Victoria), Yağızcan Konyalı (Lip), Nejat Uygur (Ian) ve Reha Özcan (Frank)’ın gibi isimler yer alacak. Dizinin ilk bölümü, 14 Eylül 2017’de Perşembe akşamı yayınlanacak.

Dizinin müzikleri ve soundtracki ise Çağatay Akman’a ait. Dizinin yayınıyla aynı tarihte, müzikler de dijital ortamlardaki yerini bulacak.

Yapımcılığının MED Yapım‘a ait olduğu Fox TV’nin yeni dizisi “Bizim Hikaye”, 14 Eylül Perşembe günü 20:00 itibariyle yayın hayatına başlayacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.