Yeni film “Ölümlü Dünya”nın hazırlıkları tamamlandı!

Kardosunda biribirinden başarılı ve ünlü isimlerin yer aldığı Ölümlü Dünya filminin çekimleri tamamlandı.

Senaryosunu Leyla ile Mecnun’un unutulmaz başrolü Ali Atay, Aziz Kedi, Feyyaz Yiğit, Volkan Sümbül ve Ali Demirel gibi isimlerin oluşturduğu filmin yapımcılığı TAFF’a ait.

Komedi türünde olan filmin kadrosunda, komedi yapımlarında göremeye alışık olduğumuz Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür gibi isimler yer alıyor. Yapımda ayrıca, daha önce Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür programında stand-up gösterisi yapmış olan Doğu Demirkol da bulunuyor.

Filmin çekimleri yaklaşık olarak bir buçuk ayda tamamlandı. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen filmin tamamlanması üzerine film setinde, kutlamak için pasta kesildi.

Sevilen, başarılı oyuncu kadrosu ve prodüksiyonu ile büyük merakla beklenen filmin iddiası oldukça yüksek. Komedi ve aksiyon türlerinin güzel bir işlenişini izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise yine komedi yapımlarının aranan ismi, Ali Atay yaptı.

Fimin hikayesi, lokanta işleten oldukça büyük bir ailenin açığa çıkmaması gereken bir sırlarını saklamaya çalışırlarken yaşadıklarını konu ediniyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.