Yeni film ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun?’ çekimde!

Adından da anlaşılacağı üzere bol bol dans içeren yeni film ‘Sen Kiminle Dans Ediyorsun?’un çekim hazırlıklarına başlandı. Yönetmen koltuğunda Burak Aksak‘ın oturduğu filmde, öğrenilenlere göre aşkın dansını izleyeceğiz. Filmin yapımcılığı ise BKM tarafından yapılmakta.

Ağustos ayı içerisinde çekimlerine başlanması planlanan film için imzalar atıldı. Kadrosunda olacağı duyurulan pek çok ünlü ve başarılı isimle heyecanlandıran filmde Binnur Kaya, Demet Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu’na başrolleri paylaşacak. Ayrıca Berat Yenilmez, Nergis Öztürk, Okan Çabalar gibi başarılı isimler de yapımda yer alacaklar. Müzikal ağırlıklı olacak olan film, aşk, dans ve romantik konuların harmanlandığı bir yapım olacak. Yeni sezonda izleyiciyle buluşması planlanan filmin çekim hazırlıkları için start verildi. Uzun süredir yokluğunu hissetiğimiz başarılı isim Binnur Kaya ise yeniden ekranlara dönmüş olacak.

Filmin çekim hazırlıkları için bir araya gelen oyuncuların içinde Uraz Kaygılaroğlu’nun eşi Melis Kaygılaroğlu’nun da bulunması ise dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.