“Yol Arkadaşım” film setinde sürpriz kutlama!


Başrollerinde İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç gibi başarılı komedyenlerin yer aldığı “Yol Arkadaşım” filminin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Büyükak‘ın doğum günü olması sebebiyle, ekip arkadaşları Büyükak’a sette sürpriz bir pasta kesti. Filmin konusundan esinlenerek hazırlanan pastada, İbrahim Büyükak ve yakın arkadaşı Oğuzhan Koç‘un bir arabayla seyahat ediyorlar. Oldukça şık olan pastanın kesimiyle güzel anlar yaşayan ekip, sürprizden sonra çekimlerine kaldıkları yerden devam ettiler.

20 Ağustos itibariyle 34 yaşına giren İbrahim Büyükak kendi yazdığı filmin senaryosunda başrolde yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Bedran Güzel oturmakta.

Yapımcılığı BKM’nin üstlendiği filmin setinde yaşanan sürpriz karşısında çok mutlu olan İbrahim Büyükak sevinç kahkahalarını tutamadı.

İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yıllardır süregelen arkadaşlık ve iş birlikteli Yol Arkadaşım filmiyle devam ediyor. İkilinin izleyenleri kahkahaya boğacak, eğlence dolu yolculuğunu konu edilen film, 27 Ekim 2017’de vizyonda olacak.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.