Yuvako Nedir?

Yuvako nedir? Adresi ve iletişim bilgilerine nasıl ulaşabiliriz?

Sokak sokak dolaşıp ev aramak veya evini satmak için emlakçılardan aylarca haber beklemek artık mazide kaldı. Ev arayan veya satmak isteyenler için artık yepyeni bir dijital mecra var: 2016 yılının sonunda pazarda yerini alan platform, sadece 6 ayda 500’ün üzerinde ev portföyü ve 4 bini aşan talebe ulaşmış bile.

Türkiye’de klasikleşen emlak ve gayrimenkul danışmanlığına yeni bir nefes olmak amacıyla sektöründe uzman 4 girişimci, Altay Tınar, Melih Herman, Selen Erdem ve Can Erenberk tarafından kurulan platform, pazarın yeni nesil ve teknolojik buluşma noktası olarak adlandırılıyor.

KLASİK “EMLAKÇI” DÜNYASINDA DİJİTAL DEVRİM

Yuvako’nun Kurucu Ortağı ve CEO’su Altay Tınar, siteyle ilgili yaptığı açıklamada, “Gayrimenkul alım satımı, bir insanın hayatındaki en önemli ticari kararlarından biri. Aynı zamanda zorlu bir süreç. Bu kararın Türkiye’de hala klasik ‘emlakçı’ modeli çerçevesinde yapılması ise işleri zorlaştırıyor” diyor.

Bu fikirden yola çıktıklarını ve emlak danışmanlığını dijital teknoloji ile buluşturduklarını açıklayan Tınar, sözlerini şöyle sürdürüyor:

“Özellikle zor ve durgun piyasalarda, evini satmak ya da ev almak isteyenlere, modern dijital pazarlama metotları sunarak farklılaşıyoruz. Alışılagelmiş emlakçılık sisteminde bulamayacakları kolaylığı, hızı ve müşteri deneyimini sunduğumuz için sadece 6 aylık süreçte önemli bir portföyün sahibi olduk.”

HEDEF GÜNDE 1 EV SATMAK

Yuvako, yeni nesil ve teknolojik gayrimenkul ofisi olarak, bildiğimiz ilan sitelerinden de farklılaşıyor. Tınar, “Biz köşe başındaki emlakçının dijital dünyada, modern teknolojilerle donatılmış haliyiz. Müşteri deneyimini, çağımız dijital teknolojinin olanaklarıyla birleştirerek sunuyoruz” diye ekliyor. Bu sayede kısa süre içinde güzel bir başarı öyküsüne imza attıklarını belirten Tınar, “Portföyümüzde yüzlerce ikinci el konut ve 13 adet sıfır inşaat projesi bulunuyor. 4 binin üzerinde alıcı ve satıcı adayı hizmetlerimizden faydalanmak için bize başvurdu. Her ay 10’un üzerinde satış ve kiralama anlaşmasına aracılık ediyoruz. Bu rakamlar hızla artıyor. Çok yakında hedefimizde bu rakamı günde 1 eve kadar yükseltmek var” diyor.

3D TEKNOLOJİSİ İLE GEZİN!

Yuvako’nun alıcı ve satıcılara sunduğu avantajlara gelince… Bu platformda öncelikle evler, Türkiye’de bir ilk olan teknolojisi sayesinde 3D ortamda oda oda dolaşılabiliyor. Böylece yüzlerce müşteriye aynı anda evi bizzat deneyimleme şansı sunuluyor.

Hem evin hem de bölgenin profesyonel fotoğraf ve video çekimini de kurgulayan Yuvako, ürettiği bu özel içerikle Facebook, Instagram, Google ve Youtube gibi kanallardan da alıcılara ulaşıyor.

Avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Evini kısa zamanda satmak isteyen ya da yeni bir ev almak isteyen kişilerin tüm ihtiyaçlarını, sürecin en başından tapuda son imzaya kadar takip eden Yuvako, her aşamada modern ve teknolojik pazarlama metotları ile çözüm üretmeyi de ihmal etmiyor. Bağımsız kurumlara, profesyonel ve tarafsız değerlendirme raporları da hazırlatan platform, böylece klasik yöntemlere göre 10 kata kadar daha fazla talep oluştururken, evinizi kısa sürede ve en doğru fiyata satmanızı sağlıyor.

Yuvako Ofis Adresi ve İletişim Bilgileri:

Adres: İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sk. AND Plaza Workinton Ofisi Ataşehir / İstanbul Telefon: 0 850 3330985

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.